Wywodzimy się z trzeciego sektora, poznałyśmy się w Szkole Trenerskiej Stowarzyszenia sTOP. Jesteśmy mechanizmem, który nakręcają różnorodne doświadczenia i wspólne wartości. Współpracujemy z organizacjami społecznymi, instytucjami i biznesem. Sprawimy, że Twój zespół będzie działać jak w zegarku.
Między nami zatrybiło, u Ciebie też zatrybi.
Ania Stadnik-Wójtowicz – animatorka kultury i menedżerka projektów kulturalnych skierowanych do młodego widza, trenerka. Szkoli z kompetencji miękkich, teambuildingu, storytellingu, realizacji projektów dla dzieci i młodzieży i razem z nimi.
Jako że jest prawdziwą kinomAnką, wspiera tych, którzy wykorzystują film do pracy z młodymi ludźmi. Wspiera proces oceny grup docelowych dla filmów i dzieł kultury. Członkini zarządu Fundacji Cinemania, pomysłodawczyni i dyrektorka artystyczna Festiwalu Filmowego dla Dzieci i Młodzieży Kino w Trampkach. Programerka, scenarzystka, tłumaczka filmów. W lutym 2023 rozpoczęła kurs antydyskryminacyjny - już niedługo również tym będzie mogła się dzielić.
W skrzynce z narzędziami Ani znajdziecie m.in.:
case studies z życia i z filmu,
Katarzyna Radzikowska – trenerka, facylitatorka, mentorka i redaktorka. Dba o dobry język w organizacjach i firmach. Szkoli z prostego i inkluzywnego języka, czyli pomaga sprawić, żeby Wasze komunikaty były przejrzyste i przyjazne. Pracuje jako specjalistka ds. publikacji i filmów w Stowarzyszeniu Trenerskim Organizacji Pozarządowych sTOP.
Co poza językiem? Kasia szkoli też z komunikacji, skutecznego działania w zespole i wykorzystywania gier w edukacji i wychowaniu. Podczas warsztatów dzieli się doświadczeniem pracy z młodzieżą i osobami z grup defaworyzowanych. Jest krajową koordynatorką międzynarodowego programu Action on Body Confidence, który ma na celu budowanie pozytywnej samooceny młodych osób i obalanie stereotypowych „kanonów piękna”.
W skrzynce z narzędziami Kasi znajdziecie m.in.:
gry, gry i jeszcze raz gry,
pracę z metaforą i elementy facylitacji graficznej,
na szkoleniach językowych: pracę na najciekawszych przykładach z życia i z internetu, ale też – jeśli zechcecie – na Waszych tekstach.
Szkoli z komunikacji. Wzmacnia współpracę grupy. Pomaga integrować, budować i rozwijać zespoły. Interesuje ją dbanie o dobrostan (cyfrowy, pracowniczy, rodzicielski) oraz praca na zasobach.
W skrzynce z narzędziami Magdy znajdziecie m.in.:
ćwiczenia z komunikacji interpersonalnej i asertywnej,
gry i ćwiczenia teambuildingowe,
trening twórczości i kreatywności,
elementy design thinking.
Iza Gawęcka – kulturoznawczyni, ogarniaczka projektów społecznych, trenerka kompetencji miękkich. Specjalizuje się w facylitacji, czyli sprawianiu, że spotkania są efektywne, przyjazne i w pełni wykorzystują potencjał zespołu.
Koordynatorka autorskiego projektu Okno na teatr, wykorzystującego historie lokalne, który od 2012 roku trafia do młodzieży z małych miejscowości i wsi. Koordynatorka Akademii Krytycznego Myślenia adresowanej do szkół i edukatorów. Fundraiserka Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości.
W skrzynce z narzędziami Izy znajdziecie m.in.:
pakiet aplikacji do pracy online,
Teatr Forum Augusto Boala,
metodę samoobrony i asertywności WenDo.